Leasing samochodu, leasing auta

Leasing samochodu, leasing auta, leasing warszawa bielany

Jako doradca kredytowy często spotykam przedstawicieli firm, którzy starają się o kredyt, by sfinansować zakup pojazdów, sprzętu czy maszyn. Często takie osoby nie rozważają nawet innych możliwości finansowania i nie zdają sobie sprawy z faktu, że w wielu przypadkach o wiele bardziej korzystny byłby dla nich leasing dla firm. Leasing samochodu oferta dobrana do sytuacji klienta pozwala rozwinąć firmie skrzydła i zwiekszyć obroty w transporcie bez angażowania środków na zakup samochodu.

Leasing operacyjny a kredyt samochodowy

Wiele osób nie chce decydować się na leasing operacyjny, ponieważ marzy o tym, by jak najszybciej stać się właścicielami sprzętu. To rozwiązanie ma jednak wiele zalet. Przede wszystkim procedura uzyskania leasingu jest znacznie prostsza i mniej skomplikowana niż w przypadku kredytu. Wiąże się to z o wiele mniejszym dla leasingodawcy ryzykiem. Firma Is Better Than Money oferuje profesjonalne doradztwo leasingowe,

Korzyści z leasingu 

Zdecydowanie się na leasing samochodu czy innego sprzętu może również pomóc nam zaoszczędzić. Wiąże się to z faktem, że jeśli zdecydujemy się na tę właśnie formę finansowania, przysługiwać nam będzie możliwość odliczenia podatku VAT, co jest niemożliwe w przypadku kredytu. Banku oferują rownież leasing samochodu dla firmy już od pierwszego dnia działalności. Przy niewielkim udziale własnym możemy otrzymać leasing na samochód. Kredyt samochodowy czy leasing samochodu to odwieczne pytanie właścicieli firm co wybrać. Leasing jest usługą dzierżawy wieć nie ma go w bilansie w pozycji kreydty i pożyczki. Leasing Polecamy leasing samochodu osobowego ponieważ oferta zawiera w sobie firmę czynszu dzierżawnego, nie musimy wykładać od razu gotówki na zakup samochodu. Leasing samochodu pozwoli rozłożyć koszty zakupu auta na dłuższy okres wiec możemy gotówkę wykorzystać na finansowanie działalności gospodarczej. Leasing pojazdów na zakończenie umowy możemy wykupić auto za ułamek wartości na własność. Po zakończeniu umowy dzierżawy możemy skorzystać z oferty leasingu nowego auta dla firmy, bez obciążania płynności finansowej firmy, bez obciążania zdolności kredytowej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *