Doradca i pośrednik kredytowy Warszawa

Kompleksowe usługi w zakresie doradztwa finansowego

Is Better Than Money to firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie doboru kredytów i pożyczek oraz leasingu dla Klientów z całej Polski. Podstawą działalności jest poznanie oczekiwań i potrzeb Klientów, wspólne określenie najlepszego planu działania oraz indywidualne dopasowanie oferty do zapotrzebowania i możliwości Klienta.

Oferta firmy obejmuje całościowy zakres czynności w dziedzinie usług finansowych. Podstawowa działalność Is Better Than Money to profesjonalne doradztwo kredyty i pożyczki bankowe, leasing oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

W każdej z tych usług podstawą jest wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.

Kredyty i pożyczki bankowe to podstawowa usługa na rynku finansowym. Instytucje finansowe stale zwiększają swoją ofertę, co z jednej strony przynosi większe możliwości, ale z drugiej może utrudnić odpowiedni wybór. Wiele osób zainteresowanych kredytem ma trudności z jego odpowiednim doborem. W tym przypadku warto skorzystać z usług doradcy finansowego, który nie tylko doradzi i udzieli cennych wskazówek, ale także przygotuje dokumentację i będzie reprezentować Klienta w określonych okolicznościach. Is Better Than Money oferuje swoim Klientom pomoc w uzyskaniu następującego finansowania: kredyt hipoteczny na zakup domu lub mieszkania, pożyczka hipoteczna na dowolny cel, kredyt konsolidacyjny, kredyt inwestycyjny na rozwój działalności gospodarczej, pożyczka gotówkowa, kredyt dla deweloperów, kredyt obrotowy, kredyt dla firm (małych, średnich bądź dużych) oraz pożyczka dla start – up. Bez względu na rodzaj kredytu bądź pożyczki firma przeprowadza szczegółową analizę i dobiera usługę do potrzeb i możliwości zainteresowanego.

Leasing to nieco inny rodzaj finansowania działalności głownie środków trwałych w firmie. Jest często wybierany przez firmy, gdyż wiąże się z prostszą procedurą przyznawania i niesie mniejsze ryzyko dla leasingodawcy. Pozwala też przedsiębiorcom na pewne oszczędności – w przypadku zdecydowania się na tą formę kredytowania istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Firma Is Better Than Money gwarantuje kompleksową pomoc w doborze oferty, która będzie spełniała wymogi, oczekiwania i zapotrzebowanie danej firmy. Oferuje doradztwo w uzyskaniu leasingu samochodów osobowych, leasing pojazdów ciężarowych i wszelkich innych pojazdów, leasing maszyn i urządzeń rolniczych, leasing linii produkcyjnych i technologicznych, leasing wyposażenia biur, leasing wyposażenia zakładów produkcyjnych, leasing wyposażenia gabinetów, hoteli, leasing wyposażenia restauracji i innych punktów usługowych. Wszystkie działania są poprzedzone spotkaniami z przedsiębiorcami i dokładną analizą ich potrzeb. Umożliwia to przygotowanie i zaprezentowanie oferty skrojonej na konkretne potrzeby każdej z firm.

Oprócz usług w zakresie kredytów, pożyczek i leasingów – doradca finansowy Is Better Than Money świadczy także usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Ten rodzaj działalności wymaga wiedzy, kwalifikacji, zdolności planowania oraz umiejętności przewidywania wszelkich tendencji na rynku. Is Better Than Money pośredniczy w transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości, a także zawieraniu umów najmu i dzierżawy, Na każdym etapie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami firma oferuje fachową pomoc, stały kontakt i nadzór nad realizacją zlecenia.

Usługi finansowe są coraz bardziej popularne i wiele osób oraz firm decyduje się na kredyt, pożyczkę bądź leasing. Jednocześnie trzeba pamiętać, iż są to zagadnienia skomplikowane. Is Better Than Money to firma legitymująca się doświadczeniem, wiedzą oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Dzięki temu zyskuje grono zadowolonych Klientów i może dalej rozwijać swoją działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *